Dąbrówka: idealna przestrzeń na przedmieściach

Kilka lat temu położona w gminie Dopiewo Dąbrówka była wsią o charakterze rolniczym. Dzisiaj jej charakter bardzo się zmienił. Jest miejscowością bardzo popularnych wśród wielkopolskich deweloperów. Mieszkania Dąbrówka wyjątkowo chętnie kupują mieszkańcy Poznania, którzy poczuli się zmęczeni życiem w wielkim mieście.

Mieszkania w Dąbrówce oazą ciszy i zieleni

Ogromnym atutem i powodem, dla którego warto kupić mieszkania Dąbrówka jest bardzo bliskie sąsiedztwo zieleni. Mieszkania Dąbrówka sąsiadują z atrakcyjnymi terenami zielonymi: lasem i parkiem. Dobre połączenie ze stolicą województwa, Poznaniem, jest także atutem Dąbrówki. Osoby, które zakupią domy Dąbrówka do centrum miasta dojadą mniej więcej w kwadrans. Wyjątkowo dobre połączenie Dąbrówki z Poznaniem umożliwiają stosunkowo często kursujące pociągi kolejki podmiejskiej. W efekcie nawet osoby nie dysponujące własnym samochodem kupując domy Dąbrówka mogą w pełni korzystać z atrakcji, które oferuje stolica Wielkopolski.

Bogata infrastruktura dodatkowa

Deweloper, który oferuje na sprzedaż domy Dąbrówka zadbał o to, aby zostały one zaprojektowane w bardzo funkcjonalny i nowoczesny sposób. Również oferowane przez niego mieszkania w Dąbrówce są nowoczesne i funkcjonalne. Dąbrówka wyróżnia się na tle innych podmiejskich miejscowości bardzo bogatą lokalną infrastrukturą. Na przyszłych lokatorów mieszkań i domów w Dąbrówce czeka przychodnia, liczne sklepy, przedszkola i szkoły. Deweloper zadbał o to, aby na osiedlu powstał bezpieczny plac zabaw dla dzieci. Osiedle ma dobre drogi dojazdowe, jest oświetlone. Lokatorzy mogą więc czuć się bezpiecznie.

Dobra jakość fotelika samochodowego Previous post Dobra jakość fotelika samochodowego
Oferta mieszkań w Poznaniu Next post Oferta mieszkań w Poznaniu