Jaka jest przewaga nowych budynków nad rynkiem wtórnym?

Jaka jest przewaga nowych budynków nad rynkiem wtórnym?

Według statystyk ponad połowa z nas myśli o nowych mieszkaniach. Co więcej, najbardziej palącym dylematem dla kupujących jest wybór mieszkania w nowym budynku lub na rynku wtórnym.

Nowe budynki: korzyści

Nowe mieszkania na Piątkowo są czyste, nowe, bez historii – jak płótno, na którym właściciel może wyrzucić całą swoją wyobraźnię, zaaranżować według własnych upodobań i sprawić, by jego mieszkanie było przytulnym miejscem. Nabywanie nieruchomości to przede wszystkim inwestycja kapitału. Z ekonomicznego punktu widzenia bardzo opłacalne jest inwestowanie w nowe mieszkania na etapie budowy, kiedy cena za metr kwadratowy jest minimalna. Rzeczywiście, do czasu, gdy będzie gotowy, jego cena wzrośnie, czasem o 30-40%. Ponadto płatności nie trzeba płacić w całości: wielu developerów we współpracy z bankami oferuje dziś raty i pożyczki.

Zakup nowego mieszkania

Nie ma ryzyka przy zakupie mieszkania Poznań Piątkowo. Ważne jest, aby kupujący wiedział, czy korzysta z materiałów wysokiej jakości, czy cała komunikacja będzie zgodna z warunkami technicznymi i czy może poprawnie wykonać wszystkie dokumenty. Wszystkie powyższe niepokoje są całkowicie zależne od integralności budowniczego. Dlatego przed zakupem nowego mieszkania musisz sprawdzić informacje o deweloperze. Sprawdź, czy:

  • Czy to poważna firma budowlana z doświadczeniem w budownictwie mieszkaniowym?
  • Czy posiada wszystkie niezbędne dokumenty zezwalające na budowę konkretnego kompleksu mieszkalnego;
  • Czy posiada licencje i certyfikaty na prace geodezyjne, budowlane, instalacyjne i inżynieryjne.

I nawet jeśli wszystko okaże się w porządku, nie zaszkodzi monitorować opinię publiczną w sieciach społecznościowych, na specjalnych portalach i poznać opinię właścicieli mieszkań o już ukończonych projektach tego dewelopera.

Ciepła i modna męska kurtka na zimę Previous post Ciepła i modna męska kurtka na zimę
Urządzenia do pakowania Next post Urządzenia do pakowania