Nowe i prestiżowe osiedle w Poznaniu

Nowe i prestiżowe osiedle w Poznaniu

Położony nad rzeką Wartą Poznań jest miastem o długiej historii. W jego obrębie znalazła się między innymi wieś Kobylepole. Jeden ze znanych poznańskich deweloperów wybudował w okolicy kameralne, luksusowe osiedle. Osiedle powstało między trzema ulicami: Majakowskiego, Browarną i Wilczą. 

Ekskluzywne mieszkania blisko do centrum

Osiedle nad Maltą, gdzie można kupić ekskluzywne mieszkania Poznań to na mapie miasta bardzo szczególne miejsce. Ekskluzywne mieszkania Poznań są niedalego Starego Rynku, dzieli je mniej więcej 10 minut jazdy samochodem. W sąsiedztwie osiedla jest nowy ogród zoologiczny, Termy Maltańskie oraz tereny rekreacyjne położone nad Jeziorem Malta. Osiedle powstało na wysokiej skarpie, dziki temu osoby, które kupią ekskluzywne mieszkania Poznań będą mogły z ich okien podziwiać widok na Staw Browarny. Bryły budynków, w których znajdują się mieszkania doskonale wpisują się w architekturę otaczających ich zabudowań. 

Walory mieszkań na Malcie

Mieszkania i apartamenty, które można kupić na luksusowym osiedlu wyróżniają się na tle innych między innymi swoją ponadprzeciętną wysokością. Tak wysokie mieszkania znalazły się na ostatnich kondygnacjach, są to mieszkania dwupoziomowe. Są więc oryginalne i z pewnością przypadną do gustu tym, którym podobają się lofty. Mieszkania są bardzo eleganckie i nowoczesne. Ich przestrzeń została zaprojektowana bardzo funkcjonalnie; są też bardzo jasne i mają duży, ale zróżnicowany metraż. W efekcie ich cena jest także zróżnicowana – zależy od metrażu i standardu wykończenia.

Usługi, które świadczy rzecznik patentowy Previous post Usługi, które świadczy rzecznik patentowy
Dlaczego warto mieszkać w Poznaniu? Next post Dlaczego warto mieszkać w Poznaniu?