Nauczyciele:

  1. Arciszewska Anna
  2. Bagińska Barbara
  3. Bartczak Jolanta
  4. Bąk Bożena
  5. Bergmann Alicja
  6. Brzosko Urszula
  7. Czaja Artur
  8. Czarnecka Iwona
  9. Dominik - Reszke Aleksandra
  10. Dopke Dorota
  11. Drogosz Sylwia
  12. Eikmann Katarzyna
  13. Formela Arleta
  14. Fryca Zdzisława
  15. Gabiga Zuzanna
  16. Hennig Mieczysława
  17. Hewelt Teresa
  18. Jasieniecka - Rytczak Magdalena
  19. Kalina Anna
  20. Kalinowska Dorota
  21. Kantypowicz Jolanta
  22. Kazaniecka Kamila
  23. Kielas - Gruba Lucyna
  24. Klein Adela
  25. Krampa Elżbieta
  26. Krause Joanna
  27. Krzemińska Marzena
  28. Krzyżostaniak Karolina
  29. Kubiak Wioletta
  30. Kupska - Seroczyńska Lidia
  31. Lademann-Macijewska Alicja
  32. Lesner Alicja
  33. Łączyńska Alicja
  34. Malinowski Arkadiusz
  35. Małachowska Anna
  36. Markowski Mariusz
  37. Matuszczak Danuta
  38. Meyer- Seroczyńska Danuta
  39. Miłosz Beata
  40. Miotk Anna
  41. Miotke Justyna
  42. Mroczyńska Anna
  43. Myszk Kamila
  44. Nagórski Mariusz
  45. Okroj Joanna
  46. Olszewska-Kurpet Natalia
  47. Papis Teresa
  48. Pobłocka Aneta
  49. Pranczk Teresa
  50. Rogocka Tatiana
  51. Runtz Wioleta
  52. Rusakow Olga
  53. Smus Agnieszka
  54. Tarnowska Jolanta
  55. Walczak Magdalena
  56. Walczak Mariusz
  57. Wałek Michalina
  58. Wawrzyn-Bieryło Urszula
  59. Wesoły Danuta
  60. Wiśniewska Violetta
  61. Wocial Honorata
  62. Wolniak Hanna
  63. Złota Małgorzata

 

Wykaz pracowników administracji i obsługi SSP w Gościcinie

  1. Bianga Ewa
  2. Bichowska Krystyna
  3. Bochentin Anna
  4. Daszke Joanna
  5. Gierjatowicz Elżbieta
  6. Henryś Łucja
  7. Hirsz Grażyna
  8. Jaszke Beata
  9. Klas Mirosława
  10. Kolp Bożena
  11. Kowalewska Janina
  12. Kowalewski Jerzy
  13. Kwiatkowska Lucyna
  14. Melcer Michał
  15. Miotk Ryszard
  16. Najmuła Bożena
  17. Piankowska Kinga
  18. Witbrot Grażyna
  19. Osoby pracujące w Samorządowym Przedszkolu w Gościcinie
    1. Czoska Jerzy
    2. Patelczyk Katarzyna
    3. Głaz Ewa